O mnie

Gram odkąd pamiętam.
Gram prawie we wszystko, a do tego służą mi konsole.
Pasją do gier zaraził mnie ojciec. W domu sprzęt do grania był po prostu zawsze. Pierwsze co pamiętam, to Atari 2600 albo Atari 5200 ze Space Invaders. Później przyszedł czas na legendarnego Pegasusa, a następnie najwspanialsze Playstation One (PSX).
W międzyczasie obcowałem u sąsiadów z Commodore 64, Segą Saturn czy Famicomem. W czeluściach piwnicy wciąż trzymam NESa, Pegasusa i Gameboya Color.

Aktualnie gram na Playstation 4, ale wracam także do tytułów z Xboxa 360 (Guitar Hero ah….), Playstation 3, Playstation One i Playstation Vita. Na PC też coś się znajdzie. Wciąż zbieram się do kupienia sprzętu Nintendo.  Od listopada mam przyjemność poznawać Nintendo Switch =)

Nie jestem przywiązany do marki, ale do gier. Uwielbiam rozmawiać, dyskutować, rozwijać swoją wiedzę w tym zakresie, dlatego też oprócz samych gier, interesuje mnie to, co z nimi związane – eventy, książki, muzyka i reszta elementów gamedevu.. W pewnym momencie sama konsumpcja przestała mi wystarczać i stąd pomysł na pisanie.

 

Czytajcie, komentujcie, sharujcie!